KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY

Konkurs zakończony, a teraz pora na… jeden z najbardziej wyczekiwanych dni! Właśnie teraz ogłaszamy oficjalne wyniki konkursu na Instagramie! Zobaczcie, które danie zdobyło uznanie wśród smakoszy lokalnych kuchni. Na zwycięzców - prawdziwych pasjonatów gotowania, którzy stanęli na szczycie kulinarnych możliwości, czekają wspaniałe nagrody! Dziękujemy wszystkim śmiałkom, którzy podjęli kuchenną rękawicę i na wzór influencerów prezentowali własne popisowe dania regionalne! Wybór nie był łatwy! Nawet jury stanęło w szranki, by stoczyć walkę o zwycięstwo wybranych przez nich autorów dań. Poznajcie listę ZWYCIĘZCÓW konkursu, w którym zdobyli serca jury, przygotowując dania ze specjałami od Duda Nasze Polskie.

Nagroda główna

Mikser planetarny KitchenAid

5KSM125EER

Ekskluzywne urządzenie o niepowtarzalnym wzornictwie i doskonałej skuteczności. O jego wyjątkowości świadczy fakt, że ta konstrukcja jest nie do pobicia od 1937 roku! Bezpośredni napęd, przekładnia planetarna i duża stalowa misa, dają gwarancję trwałości, zaś jego stylowe wzornictwo doda charakteru każdej kuchni. Dla ambitnego kucharza sprzęt nieodzowny!

Nagroda 2

Multiquick 9 blender ręczny marki Braun

MQ 9047

Blender nowej generacji, absolutnie niezbędne w kuchni każdego miłośnika gotowania. Ruchome ostrze, innowacyjna technologia i 1000-watowy silnik, stanowią solidne wsparcie dla najbardziej nawet szalonych eksperymentów kulinarnych. Nowe warzywne smaki? Koktajle z kruszonym lodem? Z jego pomocą nie ma rzeczy niemożliwych. Mistrz godny mistrza!

Nagroda 3

Zestaw noży kuchennych GRANITEX marki GERLACH

Zestaw pięciu noży legendarnej polskiej marki, umieszczonych w eleganckim grafitowym bloku. Dzięki precyzyjnym, stalowym ostrzom o różnej długości obieranie, siekanie czy krojenie nawet najtwardszych produktów, nigdy nie będzie już problemem. A ostrze jest ważne, bo przecież, jak to mówią… jaki nóż, taki kucharz!

Wyróżnienia

Wybór najlepszych wędlin marki DUDA Nasze Polskie, to nagroda niezwykle smaczna. Produkty te od trzydziestu lat goszczą na polskich stołach, zachwycając bogactwem zawartych w nich aromatów i smaków. Stylowy fartuch, a właściwie fartuszek z hasłem przewodnim naszej marki doda zaś lekkości i wdzięku każdej pani domu i – co najważniejsze – nikomu nie będzie trzeba go oddawać!

Przejdź do konkursu